15 березня в академії завершився чемпіонат Державної прикордонної служби України з рукопашного бою.
На урочистому закритті спортивних змагань були присутні: голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Подоляк Микола Сергійович, ректор академії генерал–майор Шинкарук Олег Миколайович, Хмельницький міський голова Симчишин Олександр Сергійович.
Нагадаємо, що за статус найкращих у чемпіонаті відомства з рукопашного бою змагались 25 команд прикордонників з різних областей України. Понад 100 спортсменів виборювали першість в особистому та командному заліку. Змагання проходили, як класичне двоборство, та складалися з двох турів: перший – демонстрація техніки бою зі зброєю та без зброї, другий – поєдинки в «дозованому» контакті із застосуванням ударів руками та ногами, кидків, больових і задушливих прийомів.
Боротьба за перемогу була досить напруженою, кожна із команд, намагаючись вибороти першість, продемонструвала гідний бій. Усі спортсмени показали хорошу фізичну підготовку і згуртованість.
За результатами спортивного чемпіонату в особистій першості у вагових категоріях до 60 кг, 65 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, 90 кг абсолютними чемпіонами стали спортсмени академії.
Переможцями та призерами чемпіонату в особистому заліку стали:
у ваговій категорії до 60 кг:
1 місце – Огінський Костянтин Миколайович, НАДПСУ;
2 місце – Попович Андрій Іванович, Чопський прикз;
3 місце – Семерей Микола Миколайович, Луцький прикз.
у ваговій категорії до 65 кг:
1 місце – Баценко Артем Геннадійович, НАДПСУ;
2 місце – Величко Денис Володимирович, Одеський прикз;
3 місце – Мінічев Олексій Миколайович, Чернігівський прикз.
у ваговій категорії до 70 кг:
1 місце – Кордяк Степан Ілліч, НАДПСУ;
2 місце – Луцків Назар Володимирович, Чернівецький прикз;
3 місце – Венедіктов Станіслав Володимирович, Сумський прикз.
у ваговій категорії до 75 кг:
1 місце – Хотінь Євгеній Григорович, НАДПСУ;
2 місце – Іщук Борис Олександрович, Луцький прикз;
3 місце – Ляшевич Артем Анатолійович, Херсонський прикз.
у ваговій категорії до 80 кг:
1 місце – Прохніцький Євгеній Ігорович, НАДПСУ;
2 місце – Кисилиця Олександр Георгійович, Чернівецький прикз;
3 місце – Нестеренко Денис Олегович, Донецький прикз.
у ваговій категорії до 90 кг:
1 місце – Кузьма Андрій Сергійович, НАДПСУ;
2 місце – Головач Михайло Олександрович, Чернівецький прикз;
3 місце – Циганок Віталій Олександрович, Сумський прикз.
у ваговій категорії понад 90 кг:
1 місце – Репков Федір Федорович, Луцький прикз;
2 місце – Яворчук Ігор Володимирович, Ізмаїльський прикз;
3 місце – Мельник Максим Віталійович, Чернігівський прикз.
У запеклій боротьбі у командному заліку серед команд груп «А» команда академії виборола перше місце. Серед команд груп «Б» і «В» переможцями відповідно стали: команди Луцького та Донецького прикордонних загонів.
У номінації «За кращу техніку» нагороджено курсанта академії майстра спорту України міжнародного класу з універсального бою сержанта Кузьму Андрія Сергійовича.
У своїй заключній промові ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук подякував учасникам чемпіонату за спортивні здобутки та побажав не зупинятися на досягнутому, підвищувати свою майстерність і примножувати кількість нагород.