Сьогодні, 16 березня 2017 року, в академії, під головуванням ректора доктора технічних наук, професора генерал-майора Шинкарука О. М. відбулось засідання вченої ради.
На початку засідання генерал-майор Шинкарук О.М. привітав підполковника Ковальчука Ю.В. і працівника Гришко-Думаєвську В.А. з отриманням наукового ступеня кандидата психологічних наук та вручив дипломи.
Перше питання порядку денного було розпочато з доповіді заступника ректора академії з навчальної роботи кандидата технічних наук, доцента полковника Псьола С.В., який проаналізував особливості виконання Стратегії розвитку Національній академії Державної прикордонної служби України на період 2015-2021 років. Результатом розгляду питання стало визначення вченою радою завдань начальникам структурних підрозділів щодо вдосконалення освітнього процесу вишу. Також на засіданні було ухвалено проект рішення на організацію освітнього процесу академії та графік-календар навчального процесу у 2017-2018 навчальному році.
Далі доповідав заступник ректора академії з ресурсного забезпечення полковник Василевський В.В. Він надав вченій раді інформацію про підсумки ресурсного забезпечення в академії за 2016 рік та довів основні завдання на 2017 рік.
На підставі доповіді заступника ректора академії з персоналу доктора психологічних наук, професора полковника Волобуєвої О.Ф., членами вченої ради було затверджено систему соціологічного опитування, спрямовану на моніторинг якості освітньої діяльності академії із урахуванням реалій сьогодення. Також вона доповіла про стан виконавчої дисципліни посадовими особами академії, та зазначила, що забезпечення належного рівня дисципліни і правопорядку є пріоритетом в діяльності академії у цілому та кожної посадової особи зокрема.
Крім цього, на засіданні вченої ради позитивно вирішено питання щодо надання права перездачі звітностей певним курсантам і студентам випускного курсу.
На завершення засідання членами вченої ради було розглянуто кадрові питання щодо обрання кандидатів на посади науково-педагогічного та наукового складу.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України