Одним із найсерйозніших кроків у житті кожної людини є вибір професії. Вдалий вибір професії – одна з головних складових людського щастя, усвідомлення своєї потрібності в суспільстві, задоволення від реалізації таланту та професійної майстерності. Велике значення має і питання вибору навчального закладу. Коли позаду сумніви та вагання у виборі професійного шляху, важливо визначити в якому навчальному закладі можна отримати бажану професію, який з них забезпечить успішність в навчанні та майбутній професійній діяльності.
31 травня 2017 року у Кам’янець-Подільському представники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького взяли участь у заходах, присвячених Дню захисту дітей.
Основною метою даного заходу є надання допомоги учням-випускникам загальноосвітніх шкіл у професійному самовизначенні, орієнтації їх на актуальні на ринку праці професії, шляхи їх набуття, права молоді при вступі в навчальні заклади і при влаштуванні на роботу.
Учасники заходу мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання, продемонструвати технічне та військове обладнання, яке використовується на держаному кордоні Державної прикордонної служби України.
Сотні юних кам’янчан охоче знайомилися із представленими приладами, приміряли бронежилети і каски, фотографувалися біля спеціальних машин та уважно слухали розповіді прикордонників.
Неабияке захоплення у всіх викликали покази із дресированими собаками, які продемонстрували кінологи Національної академії Держприкордонслужби. Саме тут функціонує єдина в Україні кафедра кінології, де готують чотирилапих “прикордонників”, які сьогодні показали як вони шукають наркотичні засоби, вибухонебезпечні речовини та затримують злочинців.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України