З метою підвищення рівня професійної компетентності та ефективності виконання обов’язків за посадою з особовим складом Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (далі – Національна академія), відповідно до вимог сьогодення, з 11 по 13 вересня 2018 року було проведено комплексне практичне заняття з вогневої підготовки, екологічної безпеки державного кордону, тактичної медицини, особистої безпеки та застосування сили.
Під час проведення комплексних практичних занять з особовим складом Національної академії з вогневої підготовки особливу увагу було приділено дотриманню заходів безпеки під час поводження зі зброєю; забезпечено чітку організацію стрільб. Військовослужбовці удосконалювали уміння та навички виконання вправ з пістолета.
На заняттях з екологічної безпеки державного кордону особовий склад удосконалював уміння та навички щодо відпрацювання нормативів із захисту від зброї масового ураження та забезпечення радіаційного, хімічного, біологічного захисту як підрозділів, так і особисто кожного військовослужбовця.
Під час занять з тактичної медицини військовослужбовці набули практичних умінь і навичок щодо загальних принципів надання медичної допомоги в умовах ведення бойових дій, а також зупинки критичної кровотечі методом накладки джгутів (турнікетів) на верхні та нижні кінцівки.
Заняття з особистої безпеки та застосування сили дали змогу особовому складу набути вміння практично застосувати спеціальні засоби та заходи фізичного впливу щодо порушників законодавства про державний кордон України.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України