Щороку курсанти Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького  на чолі з кандидатом психологічних наук, доцентом,  старшим викладачем кафедри педагогіки та соціально-економічних дисциплін Галиною Топольницькою здійснюють мандрівки до місць історичної спадщини України.
Так, 7 жовтня 2018 року відбулася 15 ювілейна науково-пошукова експедиція курсантів першого курсу  факультету охорони та захисту Державного кордону до міст Хотин  та Кам’янець-Подільський. Курсанти ознайомились з дивовижною історією своєї Батьківщини,  відчули на собі всю чарівність та міць середньовіччя.
Незабутні емоції у військовослужбовців Академії викликала справжня перлина архітектури XIII–XVIII століть з багатовіковою історією - Хотинська фортеця. Саме вона є місцем, де поєднуються християнська та мусульманська релігії.
Також неповторні враження на майбутніх офіцерів справили відвідини історичного музею, Кафедрального собору та  середньовічної фортеці славетного міста Кам’янець-Подільського.
Такі науково-пошукові експедиції для курсантів всіх факультетів Національної академії Галина Топольницька організовує щоосені та щовесни. Варто зазначити, що  відвідини військовослужбовцями історичних і культурних пам’яток  України викликає почуття гордості за свою Батьківщину, сприяє формуванню  національної самосвідомості, патріотизму, розширює світогляд молодого покоління, згуртовує військові підрозділи та сприяє естетичному вихованню.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України