Днями до Хмельницького апеляційного суду у гості завітали курсанти та студенти факультету правоохоронної діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Тоді ж очільники судової установи і навчального закладу підписали Меморандум про співпрацю і проведення спільних просвітницьких заходів.
Міфи і стереотипи про служителів Феміди під час неформального спілкуванні із молоддю розвінчував голова суду Сергій Болотін. На тему етичних стандартів поведінки вершителів правосуддя із молодим поколінням дискутувала заступник голови суду Тетяна Спірідонова.
Традиційно, молодь  змогла оглянути приміщення суду і познайомитись з роботою його апарату. Дівчата й хлопці хотіли знати все про все, але найбільшу цікавість викликало особисте спілкування із суддями. Юні правники Академії піднімали серйозні і складні питання: тиску на суд, проблеми із виконаннями рішень та інші.
Не обійшлося і без фото у суддівських кріслах.
Надіємося, що така тісна співпраця надасть курсантам та студентам Академії практичний досвід.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України