Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для підрозділу служби пожежної безпеки та позаштатної пожежної команди Польового центру забезпечення навчального процесу було проведено практичне пожежно-тактичне заняття.
Такі заняття проводяться систематично один раз на місяць. Головна мета, що стоїть перед персоналом є відпрацювання практичних навичок щодо гасіння пожеж. Заняття проводили начальник відділу по роботі з персоналом полковник Яків Атаманчук та тимчасово виконуючий обов’язки начальника служби пожежної безпеки старший прапорщик Руслан Молодецький.
«Ми приділяємо велику увагу навчанню персоналу тактиці та діям у наслідок виникнення пожежі. Варто зазначити, що під час заняття ми надаємо усі необхідні теоретичні знання та практичні уміння щодо послідовності дій, оцінки пожежної ситуації, використання пожежно–технічого обладнання у разі виникнення небезпечної обстановки у навчальному закладі» - наголошує старший прапорщик Руслан Молодецький.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України