Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького з 19.02.2018 року по 23.02.2018 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади науково-педагогічного складу:
- професора кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки на 0,25 ставки.

з 21.02.2018 року по 25.02.2018 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади науково-педагогічного складу:

- викладач кафедри вогневої та тактико спеціальної підготовки – 1 посада.
Вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища освіта відповідного напряму підготовки, стаж педагогічної роботи за фахом, наявність відповідного наукового ступеня доктора (кандидата) наук та вченого звання професора (доцента), вільне володіння державною мовою.
До заяви на ім’я ректора академії додаються такі документи:
особовий листок з обліку кадрів, копія диплома про освіту, копія атестата про науковий ступінь та вчене звання, копія паспорта.
Документи приймаються впродовж десяти днів з дня опублікування оголошення за адресою: 29003 м. Хмельницький, вул. Шевченка 46 (відділ кадрів), тел. (0382)795911

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України