Дорогі друзі!
Щороку, 15 лютого для багатьох ветеранів знамена дата. Для них закінчилась війна. Ветерани учасники бойових дій на території інших держав сьогодні продовжують бути патріотами нашої незалежної України та взірцем мужності і відданості для української молоді.
З нагоди свята, Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал, за активну участь у патріотичному виховані молоді та з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав свої наказом привітав ветеранів-прикордонників: почесною грамотою Державної прикордонної служби України — полковників у відставці Віктора Павлюка, Сергія Силку, Олександра Загорейчука; грамотою Державної прикордонної служби України — полковників запасу Сергія Тімофеева, Юрія Сопіна; оголошено подяку Державної прикордонної служби України — старшому прапорщику у відставці Валерію Сторожуку; надана грошова винагорода — полковникам запасу Олександру Шевчуку, Віталію Мистецькому, Ігорю Морозову, підполковнику у відставці Олександру Васькевичу, старшому лейтенанту у відставці Миколі Вільчанському, старшому прапорщику у відставці Миколі Панько, старшині у відставці Сергію Подворному.
Рада Хмельницької організації вітає учасників бойових дій на території інших держав із 29-ю річницею виводу військ з Афганістану. Бажаємо Вам здоров’я, довгих років життя, любові Вам і вашим рідним та близьким родинам.
З повагою
Голова ради Хмельницької організації
ветеранів-прикордонників.
полковник запасу В. Баратюк

Головою Державної прикордонної служби України, за активну участь у національно-патріотичному виховані молоді на славних прикордонних традиціях та з нагоди Дня захисника України нагороджено членів Хмельницької організації ветеранів-прикордонників:
Почесною грамотою Державної прикордонної служби України:
— старшого прапорщика запасу Бондара Степана Михайловича;
— старшого прапорщика запасу Дмитрука Степана Авдійовича;
— старшого прапорщика запасу Головка Івана Танасовича.
Грамотою Державної прикордонної служби України:
— полковника запасу Катеринчука Івана Степановича.
Грошовою винагородою:
— старшому сержанту у відставці Аршинові Володимиру Валерійовичу;
— старшому сержанту запасу Левицькому Володимиру Івановичу;
— старшому прапорщику у відставці Омельченку Віталію Миколайовичу;
— старшому прапорщику у відставці Шорохову Сергію Миколайовичу;
— підполковнику запасу Халабузарю Валерію Олександровичу;
— полковнику запасу Мандзюку Миколі Ростиславовичу;
— генерал - майору запасу Біньковському Олександру Анатолійовичу.
Голова ради Хмельницької організації
Ветеранів – прикордонників
Василь Баратюк

 

 

 

Інформація щодо проведення «Круглого столу» ГО «Всеукраїнської організації ветеранів – прикордонників»

Інформаційне повідомлення

Шановні ветерани!

Зі змістом діяльності комітету «організації ветеранів ДПСУ» ви можете ознайомитись за адресою:

 https://www.facebook.com/veteranprukordon/

З повагою! 

Голова ради Хмельницької
організації ветеранів - прикордонників

 

 Хмельницька організація ветеранів-прикордонників, як відокремлений підрозділ громадської організації «Всеукраїнська організація ветеранів – прикордонників » розпочала свою діяльність у березні 2002 року. Необхідність її утворення було продиктовано часом та бажанням ветеранів-прикордонників об’єднатись в організацію, яка б сприяла забезпеченню їх соціального і правового захисту та залученню її членів до громадського життя Національної академії та Державної прикордонної служби України в цілому.  

 v1

Полковник у відставці Борис Єрошин - голова Ради з 2002 до 2015 р.р.

 На перших зборах організації ветеранів-прикордонників було обрано Раду, на яку поклали поточне управління її справами. Очолив її полковник Єрошин Борис Федорович

В далекому 2002 році ветеранська організація нараховувала 38 чоловік, серед них 6 чоловік були учасниками Другої світової війни та 10 чоловік були учасниками бойових дій на території інших держав, а один ветеран приймав
участь у подіях на острові Даманський.
Сьогодні вона нараховує понад 200 осіб, серед яких, нажаль, залишилось лише двоє учасників Другої світової війни. До складу організації входять 31 учасник бойових дій на території інших держав, 9 захисників територіальної цілісності нашої Батьківщини та 5 чоловік ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи.

 v2

Полковник запасу Василь Баратюк - голова Ради організації ветеранів – прикордонників  з 2015 р.

   v3

Зустріч ветеранів з Ректоратом Національної академії.
Перший ряд: полковники: С. Ковальчук, А. Галімов, генерал Я. Криворучко, полковники: С. Псьол, В. Кириленко, В. Баратюк, Б. Мазур, Ю. Лазаренко, В. Доценко,
Другий ряд полковники: О.Торічний, С.Курбацький, ст..лейтенант М.Вільчанський, полковники М.Штаченко, М.Голдованський, Й.Марчук, В.Деркач, В.Дильков, В. Гуменюк,
Третій ряд полковники: В.Антонець, А.Басалик, ст..прапорщік В.Сторожук, полковники: К.Михайлюк, Ю.Троцький, ст..прапорщик І.Дудко, полковники:В.Лужанський, В.Середа.

За особистий внесок в забезпечення охорони державного кордону та підготовку офіцерів - прикордонників низка ветеранів організації відзначені державними нагородами України, це генерали Валерій Балашов, Ігор Томків, полковники Олександр Діденко, Борис Єрошин, Володимир Махобей, Ігор Морозов, Іван Катеринчук, Юрій Новіков, Валерій Ракочий, Альберт Желдак, Валентина Гапонова, Анатолій Мисик, Анатолій Галімов, Євгеній Потапчук, старші прапорщики Сергій Шорохов, Віталій Омельченко та інші.До організація ветеранів входять представники військових династії Ісаєвих Сопіних, Букатевичів, Бабенко, Томківих та багато тих, чиї діти продовжили славну справу батьків, утворюючи нові прикордонні династії.Навіть перебуваючи на заслуженому відпочинку, ветерани продовжують бути активними членами військової спільноти. Багато з них знайшли свій новий шлях самореалізації. Так, полковник Микола Флінта пише тексти пісень, є активним волонтером, полковник Віктор Дергачов складає вірші, прикордонна сім’я Надія і Дмитро Пасічники є учасниками багатьох заходів, які проводяться керівництвом Ради, та також пишуть вірші, у яких оспівують героїчну службу захисників кордону. Вийшла збірка їх творів під назвою «Росинки на долоні»

 

v4

Кращі спортсмени генерал І. Томків, підполковник С. Кравченко. 

 Ветерани намагаються бути прикладом для військової молоді. Зокрема, підполковник Сергій Кравченко та генерал – майор Ігор Томків приймають активну участь у різних спортивних змаганнях ДПСУ, де вони неодноразово ставали чемпіонами та призерами. Їх улюблений вид спорту «триборство фізичних вправ».

Головною своєю справою ветерани вважають патріотичне виховання майбутніх офіцерів-прикордонників. Вони проводять тематичні зустрічі та приймають участь у спільних заходах з курсантами. Активними учасниками цього процесу є полковники Іван Статуєв, Микола Шевчук, Юрій Лазоренко, Віктор Павлюк, Микола Штаченко, Євген Орлов, Олександр Сапун, Віталій Жук, Володимир Середа, Олег Башнянін, Сергій Ковальчук, Володимир Кулик, Олексій Торопов, Анатолій Таранець та багато інших. Завдяки такій роботі склалися теплі відносини між курсантськими колективами та членами організації. Курсанти вітають ювілярів, запрошують на урочистості та підтримують їх у складну годину.

v5

 Зустріч полковника М. Флінти  та  волонтерів з курсантами

 

 v6

Підполковник у відставці М. Шевчук ознайомлює курсантів з

експозицію музею « Героїчні сторінки ДПСУ»

 v7

Полковники запасу Борис Ерошин, Валентина Гапонова, Василь

Баратюк, Олександр Сапун в музеї Національної академії

v8

Полковник запасу Олег Башнянін на польовому занятті з

школярами міста Хмельницького.

 v9

Генерал-майор Олег Шинкарук і учасник

Другої світової війни полковник у відставці Василь Коваль

Ректорат Національної академії на чолі з генерал-майором Олегом Шинкаруком з розумінням відноситься до проблем Хмельницької організації ветеранів-прикордонників.
Завдяки цьому традиційним стало проведення низки заходів, таких як зустріч ветеранів з ректоратом, залучення останніх до прийняття присяги, випуску курсантів, вшанування членів організації з нагоди державних свят та ювілеїв та інше.

 

 

v10 

Ветерани Сергій Шорохов,  Віталій Омельченко на урочистих заходах

 

 

 v11

Ректор Національної академії генерал-майор О. Шинкарук з ветеранами

С. Подворним, В. Дремлюгою, В. Мирончуком, Ю. Шалімовим, полковником

О. Сциборовським на вшануванні учасників бойових дій на територіях інших держав.

 v12

 Ветерани на урочистостях у  Хмельницькій філармонії

 

 

 v13

 Зустріч ветеранів з першим ректором Національної академії  

генерал –полковником Борисом Олексієнком

 З травня 2015 року загальні збори ветеранів обрали новий склад Ради первинної організації. Очолити її довірили полковнику запасу Баратюку Василю Івановичу.

Сьогодні у організації багато справ. Серед них перевага надається: соціальному захисту ветеранів, постійному удосконаленню системи обліку членів організації та залучення до її складу нових ветеранів, роботі з воєнно-патріотичного виховання молоді, поглибленню взаємодії з керівництвом Національної академії та місцевими органами самоврядування щодо забезпечення соціальних потреб членів Хмельницької організації ветеранів – прикордонників.

 

 

Інформаційне повідомлення.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України