Великдень – свято Воскресіння Ісуса Христа. У цей день, згідно з християнським віруванням, воскрес Син Божий після того, як його розіп'яли на хресті.
Командування Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького організувало святкування головного свята християнського світу для персоналу та курсантів вишу.
«Великдень – свято особливо шановане та величне для кожного християнина. Для проведення Великодніх свят прикордонникам забезпечили можливість добровільно прийняти участь в урочистих богослужіннях, де кожний бажаючий міг освятити паску, а також, відповідно до українських християнських традицій, відвідати загальні великодні обіди», – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.
Так, 16 квітня 2017 року у капличці «Святого Воїнства» було проведено Великодню літургію, на яку прийшли всі бажаючі: і курсанти, і працівники академії, їхні рідні та близькі.
Отець Дмитро провів ранкову святкову службу і після богослужіння, з побажанням любові, доброго здоров’я та миру освятив традиційні для цього свята паски і великодні яйця.
По закінченню служби, для військовослужбовців було організовано святковий сніданок, на якому вони змогли скуштувати традиційні Пасхальні страви та освячену паску.
Доречі, керівництво Національної академії приділило особливу увагу курсантам-прикордонникам, які залишилися на свята на території вишу. Пекарі та кухарі Національної академії власноруч випікали та оздоблювали паски, розфарбовували яйця аби кожний курсант мав змогу скласти свій власний «Великодній кошик» і за бажанням його освятити в капличці.
У цей Великий Світлий День бажаємо Всім людям на землі щоб радість Воскресіння Христового наповнювала серце, а світло Божественної любові зігрівала рідних і близьких. Нехай світлий Великдень дзвоном дзвонів зцілить душі, і очі засяють від усвідомлення Воскресіння Христа! Христос Воскрес!

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України