У вівторок, 18 квітня 2017 року у капличці «Святого воїнства» ієрей Української Православної Церкви отець Дмитро провів молебень на благословення військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, які невдовзі відбуватимуть на кордон для виконання завдань з посилення державного кордону.
Під час молебню прикордонники молилися за мир на нашій українській землі, за своїх близьких і рідних, за товаришів по службі, які служать поряд, та за всіх тих воїнів, які знаходяться у зоні АТО та несуть службу на передовій.
По завершенню служби отець Дмитро окропив всіх свяченою водою, поблагословив, та закликав вірно служити Батьківщині, бути справжніми християнами, завжди чинити у відповідності до Господніх Заповідей, плекати особисту молитву, а також берегти у своєму серці зв’язок із Богом.
Отож, нехай Господь та Богородиця оберігають наших прикордонників та допомагають їм успішно виконати завдання з охорони державного кордону, активно запобігати спробам переправлення нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним виявам, адміністративним правопорушенням та іншим виявам протиправної діяльності на кордоні України.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України