Вдосконалення фізичної та професійної підготовки є важливою та необхідною справою в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Визначне місце у цьому відіграє спорт, а саме легкоатлетичний крос, який є однією з основ загальної фізичної підготовки прикордонників.
Так, 13 квітня 2017 року в рамках обласного спортивного заходу «Динаміада – 2017» серед вищих військових навчальних закладів центральних органів виконавчої влади, діяльність яких регламентується Міністром внутрішніх справ, відбулись змагання з легкоатлетичного кросу. В спортивних змаганнях прийняли участь близько 12-ти команд.
Зазначимо, що команда вищого навчального закладу Держприкордонслужби України вперше брала участь в змаганнях з такого виду спорту, проте це не завадило спортсменам показати високі результати та вибороти перші призові місця.
Під керівництвом тренера Майстра спорту України з легкої атлетики Леоніда Рибака, команда Національної академії Держприкордонслужби посіла 1-ше призове місце в командному заліку і виборола Кубок переможця змагань.
Перемогу забезпечили курсанти-прикордонники, які в особистій першості вдало показали наступні результати:
1 місце на дистанції 1000 м серед жінок виборола курсант 1 курсу Лідія Цнобіладзе (факультет правоохоронної діяльності); серед чоловіків 2 призове місце виборов курсант 3 курсу сержант Артем Пархомов (факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін);
на дистанції 3000 м серед чоловіків 2 місце дісталось курсанту 4 курсу Сергію Бойко (факультет правоохоронної діяльності);
на дистанції 5000 м серед чоловіків першість здобув курсант 3 курсу Олександр Британський (факультет правоохоронної діяльності).
Вітаємо переможців і призерів спортивних змагань та бажаємо їм і в подальшому досягати високих спортивних результатів.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України