20 квітня в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено семінар «Getting Ready for Cambridge English», організатором якого виступила кафедра англійської мови.
Семінар був спрямований на ознайомлення персоналу академії з умовами отримання сертифікатів, що підтверджують мовну кваліфікацію відповідно до загальноєвропейських стандартів та проведений за підтримки авторизованого платинового екзаменаційного центру Cambridge English Language Assessment UA009.
Директор школи англійської мови Oxford Klass – офіційного центру складання міжнародних іспитів – Оксана Маноха провела ознайомчий практичний семінар «Cambridge English First: Structure and Preparation» для викладачів академії. У ході роботи семінару доповідач ознайомила присутніх з особливостями підготовки, проведення та оцінювання екзаменів, які складають слухачі на здобуття сертифікату володіння англійською мовою на рівні В2. Учасники семінару мали можливість ознайомитись з вимогами до складання екзаменів, отримали інформацію про ресурси для самостійної підготовки та оцінили зручність виконання та практичну спрямованість тестових завдань.
Більш ніж 50 учасників заходу з різних факультетів академії отримали не тільки корисну інформацію, але й натхнення для подальшої професійної діяльності.
Проведення подібних тренінгів та семінарів є необхідною умовою підвищення професійного рівня персоналу академії, зокрема у сфері міжнародної діяльності, надає можливість подальшої співпраці з центром у сфері не лише підготовки та складання Кембриджських міжнародних екзаменів, але й проведення методичних тренінгів для викладачів кафедр факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України