9 червня, на екскурсію, до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибула делегація школярів міста Старобільськ Луганської області.
Уже стало традицією відвідування єдиного вищого навчального закладу Державної прикордонної служби України учнями загальноосвітніх шкіл Старобільська.
Екскурсія проводилася в рамках військово-патріотичного виховання та профорієнтаційної роботи. Прикордонники академіїгостинно зустріли дорогих гостей. Юнаки та дівчата із захопленням оглянули військовий вищий начальний заклад, ознайомилися з навчально-матеріальною базою, кафедрами, гуртожитками проживання курсантів академії.
Саме після таких зустрічей народжуються майбутні прикордонники, захисники Батьківщини та справжні патріоти України.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України