Учора, на польовому центрі забезпечення навчального процесу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького кафедрою тактики прикордонної служби було проведено показове заняття для науково – педагогічного складузакладу на тему, «Протидія протиправній діяльності на ділянці підрозділу охорони державного кордону».
Під час заняття науково - педагогічному складу було продемонстровано високу методику навчання при проведенні практичних занять із залученням викладачів суміжних кафедр.
Присутнім кафедра продемонструваласучасні підходи та прийоми щодо охорони державного кордону складом прикордонного наряду в умовах ускладнення соціально-політичної обстановки під час проведення антитерористичної операції.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України