У квітні- травні 2017 студенти НАДПСУ під керівництвом викладачів кафедри німецької та другої іноземної мови брали участь у Всеукраїнському конкурсі, який організував Goethe-Institut в Україні спільно з Jugend International e. V. (Німеччина). Метою конкурсу було формування міжкультурного діалогу Україна – Німеччина, через сприйняття іншої культури та засобів соціальної комунікації, виявлення та підтримка студентської молоді, яка цікавиться історією, культурою, традиціями німецького народу та представників інших національностей, популяризація німецької мови.
Студенти створювали відеорепортажі з теми «Моє рідне місто, в якому поєднуються різні культури». Переможці конкурсу беруть участь у молодіжному семінарі у Франкфурті-на-Майні «Засоби масової інформації та точки зору», який відбудеться у серпні.
Грант на участь у семінарі виграла студентка факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін магістр філології Наталія Кіндрас, яка розповіла у своєму репортажі про життя польської та німецької спільнот.
Вітаємо Наталію із перемогою у конкурсі!

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України