14 червня 2017 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшов День донора. Метою цього щорічного заходу є залучення здорових людей до донорства крові, тим самим демонструючи суспільству наскільки це проста та безпечна процедура, результатом якої є порятунок життя.
Всесвітній день донора крові - міжнародний день, заснований в травні 2005 року, в ході 58-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, в Женеві та проводиться щорічно 14 червня.
Донор походить від латинського "donare" - "дарувати". У випадку з донорами крові подарунком для реципієнта часто є життя.
Понад пів сотні офіцерів та курсантів прийняли активну участь у заході, розуміючи всю важливість добровільної, безкоштовної здачі крові, як акту товариської допомоги, почесного вкладу в справу охорони здоров’я прикордонників.
В рамках Дня донора прикордонників обслуговувала бригада медиків, які провели медичний огляд і визначили групу крові, а також рівень гемоглобіну. Перед здачею крові донорів напували теплим чаєм із солодощами, що є обов'язковим для здачі крові. Забір крові здійснювався стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що виключає можливість зараження донорів інфекційними захворюваннями.
Серед тих, хто поділився своєю кров’ю і донори зі стажем, і ті, хто вперше бере участь у Дні донора, виконуючи почесну благородну місію. Віддати частинку себе та подарувати шанс на життя – це справа не обраних, а шляхетних. Саме такої думки притримуються прикордонники.
Прикордонники, які взяли участь у заборі крові переконані, що у цей скрутний для країни час потрібно залишатися небайдужим до чужого горя і вірять, що їхня кров, яка віддана лише з щирим серцем та добротою, неодмінно збереже не одне людське життя та здоров’я.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України