Державна прикордонна служба України є одним із ключових партнерів для Консультативної місії Європейського Союзу, яка докладає значних зусиль у реформуванні стратегічного сектору цивільної безпеки України.

DSC 0548-copy

Зважаючи на останні досягнення Держприкордонслужби України у сфері розвитку професійної підготовки персоналу, а також беручи до уваги поточні зусилля, з метою вдосконалення системи кадрового забезпечення прикордонного відомства, сьогодні, 22 червня 2017 року з робочим візитом Національну академію відвідали представники делегації Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, зокрема стратегічний Радник Місії з прикордонних та митних питань пан Браян Річард та його асистент Юлія Ланецька.
Метою зустрічі було проведення лекції з персоналом академії на тему «Інтегроване управління кордонами. Досвід Європейського Союзу».
Представник міжнародної організації зупинився на важливих віхах інтегрованого управління кордонами (далі – IBM). Представив основних суб’єктів IBM. Зосередив увагу на розробці Концепції IBM, методології, ключових елементах у п’яти вимірах та семи компонентах Концепції.
Також під час проведення лекційного заняття Брайян Річард детально зупинився на внутрішньо-відомчому, міжвідомчому та міжнародному співробітництвах IBM.
Іноземний гість головний акцент зробив на перевагах інтегрованого управління кордонами у протидії злочинності на кордоні.
Крім того Брайян Річард детально розкрив варіант моделі можливого підходу до інтегрованого управління кордонами, компетентні сфери IBM.
На всі поставлені запитання учасників міжнародного заходу представники КМЄС надали конструктивні і вичерпні відповіді.
По завершенню візиту у конференц-залі академії відбулося підбиття підсумків роботи, уточнено план подальшої співпраці.
За результатами візиту до Національної академії представники Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні високо оцінили можливості академії щодо підготовки різних категорій персоналу для Державної прикордонної служби України та висловили свою готовність щодо подальшої співпраці у сфері вдосконалення професійної підготовки прикордонних кадрів.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України