З 10 липня 2017 року в рамках проекту «Нове обличчя кордону» на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочались менеджерські курси з офіцерами, які пройшли відбір до проекту.

Кандидати на навчання попередньо пройшли відбірковий конкурс, вирішивши тести розвитку загальних здібностей, з англійської мови, особистих (психологічних) якостей та рівня фізичної підготовки. Учасники проекту стали як військовослужбовці прикордонного відомства, так і цивільні громадяни.
Основною метою зібрання є формування належного рівня професійної компетентності сучасного керівника прикордонного відомства, надання допомоги молодим фахівцям в адаптації на первинних офіцерських посадах, доведення до них єдиних вимог щодо організації службової діяльності.
Менеджерські курси, а це п’ять потоків по десять діб, буде проводити досвідчений науково-педагогічний склад академії.
Відкриваючи курси, ректор академії генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович подякував присутнім за професійний вибір, а також висловив переконання, що навчання у Національній академії підвищить здатність офіцерів виконувати службові обов’язки відповідно до європейських стандартів: «Маю надію, що після завершення навчання ви успішно реалізуєтесь у своїх підрозділах, будите спроможні якісно виконувати поставленні завдання з охорони державного кордону як керівники нової формації».
Навчання триватиме до 20 липня. Протягом цього часу учасники розглянуть ще ряд важливих питань, які безпосередньо стосуються їхньої службової діяльності.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України