Офіцери та курсанти факультету охорони та захисту державного кордону, відвідали могилу загиблого в зоні антитерористичної операції майора Леоніда Шірпала. Бойові побратими та присутні згадали ті важкі для країни та криваві липневі дні 2014 року.
У 2006 році Леонід закінчив факультет охорони та захисту державного кордону Національної академії Держприкордослужби України та був направлений для подальшого проходження служби до Луганського прикордонного загону.
На весні 2014 року майор Шірпал зі своїми підлеглими гідно зустрів ворога на державних рубежах. 32-х річний офіцер з підлеглими потрапив у самий епіцентр російської агресії де не одноразово приймав участь у бойових діях, збройних сутичках, затримував правопорушників та терористів, зброю та техніку, які надходили з Російської Федерації.
10 липня 2014 року Леонід Шірпал разом із трьома побратимами виїхав на патрулювання в район пункту пропуску «Довжанський»,з якого йому повернутися живим не судилося. БМП на якому їхали військові був підло уражений ворожим керованим фугасом. Нажаль ні хто не залишився живим.
Військовий капелан Національної академії отець Дмитро, в присутності мами, дружини та донечки провів панахіду, по завершенню якої присутні поклали квіти до могили майора Леоніда Шірпала.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України