2011 року Олександр закінчив інженерно-технічний факультет Національної академії Державної прикордонної служби України та був направлений для подальшого проходження служби до Могилів-Подільського прикордонного загону.
Старший лейтенант Дзюбелюк Олександр, заступник начальника мобільної прикордонної застави “Могилів-Подільський” понад 2 місяці з підлеглими тримав оборону на пункті пропуску “Довжанський”.
У той час на українсько-російському кордоні в межах Донецької та Луганської областей велись бойові дії, протягом доби терористи постійно обстрілювали позиції прикордонних підрозділів та сил АТО, зі стрілецької зброї, мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню.
27 липня 2014 року було здійснено мінометно-гаубичний обстріл пункту пропуску “Довжанський” (Луганська область), випущено понад 250 снарядів. У результаті обстрілу вбито чотирьох та поранено двох прикордонників. Під час цього обстрілу загинув старший лейтенант Дзюбелюк.
Офіцери Національної академії держаної прикордонної служби України відвідали батьків та рідних загиблого в зоні антитерористичної операції старшого лейтенанта Олександра Дзюбелюка. Під час візиту були присутні у церкві на панехиді, присвяченій загиблому воїну, вшанували пам’ять колеги, патріота, сина на могилі. Після цього оглянули вулицю, що носить ім’я героя-прикордонника. Також завітали до школи, яку він закінчив, та Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, у якому навчався Олександр.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України