Сьогодні, 29 липня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочалась початкова практична підготовку із курсантами першого курсу, набору 2017 року.
Хлопці та дівчата, які успішно пройшли вступні випробування та були зараховані до списку військової частини, отримали повне курсантське забезпечення та прибули на польовий навчальний центр академії для практичних занять.
Такі навчання влаштовують, аби вивчити поведінку курсантів за умов підвищених фізичних та психологічних навантажень, допомогти молодим людям швидше до них адаптуватись. А також для того, щоб майбутні курсанти змогли зазирнути вперед та підготуватися до занять.
Курсант Андрій каже, що про таку професію мріяв з дитинства, тому ставиться до неї дуже серйозно і вважає престижною.
«Я живу в прикордонному містечку, поблизу Молдови і єдиний в сім’ї, хто вирішив вступати до військової академії. Це був мій свідомий вибір» - каже Андрій.
А от інший курсант, розповідає, що виріс в сім’ї військовослужбовця і вподобав собі цю професію.
«Я ще з школи займався фізичною підготовкою, ходив на курси для військовослужбовців, отримав кваліфікацію молодшого сержанта. І от тепер я вже курсант Національної академії» - зізнається хлопець.
Впродовж практичної підготовки передбачається ряд завдань. Приміром такі, що стосуються згуртування курсантського колективу, надання курсантам початкових знань, формування розуміння необхідності виконання статутних вимог.
Нагадаємо, що усі курсанти отримають повне державне забезпечення, трьохразове харчування і проживатимуть у гуртожитку на території прикордонної академії, протягом усього періоду навчання. Після навчання випускників розподілятимуть на первинні посади в органи охорони державного кордону.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України