У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершилися вступні випробовування для майбутніх слухачів факультету підготовки керівних кадрів, як основного підрозділу академії .
Мандатна комісія направила списки офіцерів до Адміністрації Державної прикордонної служби України, кого рекомендують до зарахування. Як повідомив ректор Національної академії генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович, в цьому році офіцери показали високі результати під час професійного добору на навчання. А це означає, що відбір в прикордонних підрозділах було проведено на високому рівні, адже всі 100% кандидатів рекомендовані на навчання в академії.
 Серед рекомендованих-більшість офіцерів, які проходять службу на кордоні та в зоні проведення антитерористичної операції.
«Сьогодні рекомендуємо до зарахування офіцерів після першого етапу вступної кампанії. Цього року знову збільшилось державне замовлення і ми його виконуємо. Для майбутніх слухачі факультету підготовки керівних кадрів, маємо нові навчальні плани»,- зазначив ректор.
За його словами, вступні випробовування проводилися прозоро та відкрито на всіх етапах професійного добору.
Професія захисника державного кордону, попри ризик і небезпеку, залишається однією із найпрестижніших у країні. Майбутнім слухачам залишається дуже мало часу,  щоб відбути до місця служби, здати посади та прибути на навчання.
Бажаємо успіхів у навчанні!

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України