Сьогодні, 03 серпня 2017 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершився черговий потік менеджерських курсів з керівним складом відділів прикордонної служби Держприкордонслужби в рамках проекту «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ».
Пройшло зовсім небагато часу від того, як вони прийшли на службу за результатами вступної кампанії ІІ етапу проекту «Нове обличчя кордону».
Проект спрямований на те, щоб створити оновлені відділи прикордонної служби з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, який буде ефективно виконувати функції держави на кордоні та матиме водночас високий рівень довіри громадян.
Нагадаємо, що склад учасників другого потоку курсів ¬ нараховував — 16 чоловік.
Протягом двох тижнів учасники проекту пройшли комплекс занять за тематикою «Управління людським потенціалом». Для них створювалися всі необхідні умови, для того, щоб якісно підготувати компетентних керівників підрозділів Держприкордонслужби, здатних на підставі отриманих знань та вмінь організовувати роботу, здійснювати керівництво підпорядкованими колективами при вирішені завдань із забезпечення безпеки державного кордону.
Незважаючи на нетривалий час перебування у новій для себе ролі, учасники проекту «Нове обличчя кордону» отримали такі компетенції, як збудування колективу, ідентифікація з організацією, керівництво, комунікативність, креативність, мотивування, налаштованість на результат, організування, планування, прийняття рішень, протидія корупції та боротьба з нею.
Під час проведення занять науково-педагогічний склад академії використовував інтерактивні форми навчання, рольові ігри, практичні та ситуативні вправи і тести.
«На сьогодні, Національна академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує підготовку еліту, найбільш конкурентоздатних, освічених, мотивованих фахівців нової генерації. Наша головна мета слухачам курсів надавати необхідні знання, навички та вміння, що дадуть змогу керівникам прикордонних підрозділів ефективно їх використовувати під час керівництва підпорядкованими підрозділами, дозволять обґрунтовано обирати власну лінію поведінки та збільшать впевненість у своїх силах», – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук під час зустрічі з учасниками проекту «Нове обличчя кордону».
Також він наголосив, щоб стати дійсними фахівцями своєї справи, прикордонники повинні гідно вчитися та оволодівати своєю професією.
«Попереду у Вас відповідальна і почесна служба в підрозділах охорони державного кордону нашої незалежної держави», - зазначив Олег Шинкарук.
По закінченню другого потоку курсу учасникам проекту «Нове обличчя кордону» вручили сертифікати.

Побажаємо їм впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох цей крок – екзамен на мужність та зрілість, подолання першої сходинки у Державній прикордонній службі України.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України