DSC00146

11 липня 2017 року в Навчальному центрі Прикордонної поліції Угорщини (м. Сегед) відбулася робоча зустріч представників прикордонних відомств України і Угорщини.
Метою зустрічі було обговорення можливих форм співробітництва Державної прикордонної служби України і Прикордонної поліції Угорщини у сфері менеджменту (управління) людськими ресурсами, підготовки та перепідготовки персоналу.
Робота української сторони в ході проведення візиту пройшла в конструктивній та доброзичливій атмосфері з неухильним дотриманням позицій, визначених вимогами Адміністрації Держприкордонслужби.
Під час візиту були напрацьовані рекомендації, спрямовані на більш дієве й ефективне впровадження європейського досвіду з питань підготовки та перепідготовки персоналу.
Участь представників Державної прикордонної служби України в міжнародному заході дала можливість засвоїти кращий європейський досвід щодо можливих форм співробітництва Державної прикордонної служби України і Прикордонної поліції Угорщини у сфері менеджменту (управління) людськими ресурсами, підготовки та перепідготовки персоналу, а також сприяла налагодженню робочих контактів між представниками обох відомств.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України