Изображение 004

З 16 по 19 серпня 2017 року начальник кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права факультету правоохоронної діяльності полковник юстиції Зьолка В. Л. брав участь у тренінгу «Як ефективно спланувати та провести діалог», який проводився офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні у м. Івано-Франківськ.
Захід відбувся в межах проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Діалог заради реформ та суспільного єднання в Україні». Тренінг є другим туром проекту, який проведено за результатами он-лайн курсу з даної тематики.
У роботі брали участь представники Національної асоціації медіаторів в Україні. До тренінгу було залучено кращих слухачів зазначеного навчального курсу з різних регіонів і соціальних сфер.
Відбір учасників здійснювався Координатором проектів ОБСЄ в Україні на підставі поданих кандидатами праць з тематики тренінгу.
Завданням тренінгу було поширення методології та стандартів практики медіації в Україні.
Участь представників Національної академії у заходах під егідою Координатора Проектів ОБСЄ в Україні є доцільною, оскільки спрямована на:
підвищення рівня методичної підготовки науково-педагогічного складу шляхом оволодіння сучасними методиками викладання;
упровадження в освітній процес академії сучасних інтерактивних методик.
Після завершення тренінгу учасникам були вручені сертифікати.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України