У середу, 23 серпня, за участі ТВО ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького полковник Віталія Веретільника, в Центрі культури та дозвілля академії, відбулися заходи з нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України.
Нагадаємо, що День Незалежності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.
До учасників зібрання звернувся Віталій Веретільник. Він відмітив, що понад чверть віку назад відбулася знамена подія в житті Української держави. Верховна рада прийняла Акт проголошення незалежності України, де знайшли своє історичне втілення багатовікова боротьба українського народу за свою державність та одвічне його прагнення до волі.
День Незалежності – найбільше національне свято. У цей день ми особливо пишаємося своєю Батьківщиною, її неосяжними родючими ланами, мальовничими ріками і лісами, багатовіковою культурою і талановитістю народу. Ми горді і щасливі тим, що тепер увесь світ знає Україну, як незалежну державу.
Сьогодні схиляємо голови перед героями, які не вагаючись, віддали свої здоров’я і життя за честь, за волю, за кращу долю України.
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували всіх, хто загинув захищаючи нашу державу від російського агресора.
З нагоди відзначення двадцять шостої річниці незалежності України першими особами було вручено почесні грамоти з цінними подарунками кращим представникам Національної академії, які досягли значних здобутків у виконанні службових обов’язків.
По завершенню заходу, Віталій Вікторович побажав усім присутнім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добра і злагоди, успіхів у службі і праці на благо нашої Батьківщини!
Впродовж урочистого заходу присутніх радували своїми талантами артисти академії та міста Хмельницького.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України