З 28 серпня по 7 вересня 2017 року на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для керівного складу відділів прикордонної служби Державної прикордонної служби України в рамках проекту «Нове обличчя кордону» було проведено черговий (четвертий) потік менеджерського курсу.
Ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук привітав учасників курсу та науково-педагогічний склад академії з цією визначною подією.
У свому виступі він зупинився на основних віхах впровадження даного проекту. Він акцентував увагу на тому, що поточний етап орієнтований на формування кадрового потенціалу для впс «Краківець» Мостиського прикз та впс «Бориспіль» ОКПП «Київ». Основною метою навчального курсу була побудова компетентного потенціалу керівного складу Держприкордонслужби України згідно із цілями проекту «Нове обличчя кордону» для ефективного управління у підпорядкованому колективі.
Серед учасників навчання було одинадцять офіцерів із окпп «Київ», Західного, Північного регіональних управлінь, Мостиського, Луцького прикордонних загонів та ОКПП “Київˮ Держприкордонслужби України.
Курс було реалізовано протягом 10 навчальних днів.
По завершенню навчального курсу усі учасники отримали свідоцтва про завершення навчання відповідного державного зразку.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України