7 вересня 2017 року у Хмельницькому розпочався Чемпіонат Державної прикордонної служби України з футболу.

Це перші змагання, які організовує та проводить Держприкордонслужба. Змагання присвячені дню фізичної культури та спорту в Україні, 9 вересня відзначається день спорту в країні.
Виявити, хто сильніший з цього виду спорту, приїхали команди прикордонників з різних областей України, зокрема представники регіональних управлінь Азово-Чорноморського, Західного, Південного, Північного, Східного та команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
В урочистому відкритті чемпіонату Державної прикордонної служби України з футболу взяли участь Голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Подоляк Микола Сергійович, ректор Національної академії генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович, секретар Хмельницької міської Ради Кривак Михайло Михайлович, а також заступник Голови Хмельницького обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Домбровський Геннадій Владиславович.
Чемпіонат Держприкордонслужби з футболу відкрив ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук. У своїй промові він привітав учасників Чемпіонату з спортивною подією, а також закликав всіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати світлу пам'ять Героїв, які за незалежність та територіальну цілісність України віддали найдорожче – своє життя.
«Місто Хмельницький стає прикордонною столицею України. Саме тут гартується майбутнє державного кордону України. Фізична культура, фізична підготовка, спорт це фундамент нашої діяльності. Сьогодні не може бути прикордонника, який фізично не підготовлений. Адже охороняти державний кордон, думати, забезпечувати надійну охорону можуть тільки спортивні, активні, здорові люди. Хочу подякувати спортивному комітетові за те, що такі турніри, такі кубки проводяться саме в Хмельницькому, — зазначив ректор Національної академії Державної прикордонної служби України генерал-майор Олег Шинкарук.
«Раніше ми проводили міні-футбольні турніри. Виходячи з того, що у 2019 році буде проводитися фінал Ліги Чемпіонів в Києві, ну вже потрібно і нам переходити у великий футбол. В цьогорічних змаганнях приймають участь команди з регіональних управлінь Держприкордонслужби. Цей кубок ми вирішили проводити кожного року», — наголосив Голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Микола Подоляк.
Поважні гості також побажали усім спортсменам командних перемог і висловили сподівання, що цей чемпіонат запам'ятається для кожного значними здобутками та дасть поштовх до майбутніх звитяг.
Відкриття Чемпіонату відбулось в атмосфері радості, колективного спілкування і єдності, збагатило багатьма позитивними і яскравими враженнями. Триватимуть вони до 9 вересня. Тож побажаємо всім учасникам Чемпіонату Держприкордонслужби з футболу високих спортивних досягнень та вражаючих перемог! Нехай переможе найсильніший.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України