У період з 4 по 08 вересня було проведено 1-й навчальний курс «Протидія корупції, опираючись на аналіз ризиків виникнення корупційних загроз – операційний рівень» для особового складу підрозділів забезпечення внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби України у рамках проекту «Зміцнення потенціалу керівних кадрів Державної Прикордонної служби України в сфері створення інституту керівника, а також розпізнання і протидії явищам корупції, в тому числі аналізу ризиків виникнення корупційних загроз у службовій діяльності прикордонних підрозділів». У даному курсі брали також участь і два представника академії.
Перший заступник ректора академії полковник Віталій Веретільник привітав учасників курсу з цією визначною подією.
Він зазначив, що формування сучасної системи забезпечення внутрішньої та власної безпеки Відомства світового зразка, дозволить ефективно мінімізувати корупцію, зловживання службовим становищем серед особового складу, гарантувати його безпеку, сприяти позитивному іміджу Державної прикордонної служби у суспільстві.
Впровадження спільного з польськими колегами проекту в рамках системного реформування Держприкордонслужби передбачає створення підрозділів нового формату, які забезпечать високий рівень довіри громадськості, викорінення будь-яких проявів корупції та високі стандарти діяльності, що відповідають європейським стандартам. До того ж реалізація етапу підготовки керівних кадрів це важливий напрямок реформування кадрового менеджменту відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади».
Загалом успішно пройшли навчання 14 офіцерів прикордонного відомства.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України