Сьогодні, 8 вересня, ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович взяв участь в урочистих церемоніях з нагоди 60 річчя Хмельницької обласної федерації боксу «Авангард» та ювілейного дня народження, заслуженого тренера України з боксу Чумакова Анатолія Миколайовича.
Легенді хмельницького боксу нині — 75. Понад півстоліття готує спортсменів Анатолій Чумаков. За цей час він виховав 140 майстрів спорту України. Для його спортсменів неодноразово лунав Державний Гімн на світових та європейських змаганнях.
Олег Миколайович привітав всіх присутніх з ювілейним 2017 роком, який є і для Анатолія Чумакова, і для «Авангарду», побажав Анатолію Миколайовичу і надалі прославляти Хмельницьку федерацію боксу перемогами і новими спортивними досягненнями.
«Конституцією України визначено, що найвищою соціальною цінністю у державі є людина, її життя і здоров'я. У Статуті Всесвітньої організації охорони здоров’я записано: «Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного, соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад». І справді, здоров'я молодого покоління є визначним показником достатку кожної країни.
Національна академія Дежприкордонслужби у своїй діяльності чимало зусиль докладає для популяризації здорового і безпечного способу життя серед персоналу. Окрім того, для молоді постійно проводяться різні інформаційно-просвітницькі, освітньо-профілактичні та культурно-патріотичні заходи, що спрямовані на формування свідомого ставлення до свого життя і здоров’я як однієї з найвищих людських цінностей, усвідомлення особистої відповідальності за нього, а також стійких переконань щодо пріоритету здоров’я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини», – додав ректор вищого навчального закладу генерал-майор Олег Шинкарук.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України