15–17 вересня викладачі кафедри педагогіки та соціально-економічних дисциплін Шумовецька С. П. і кафедри англійської мови Карпушина М. Г. і Чистякова О. С. відвідали Форум видавців у Львові. Тема 24-го форуму –«Точка творення». Президент громадського об’єднання «Форум видавців» Олександра Коваль вважає, що це місце, де твориться нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зокрема, тут відбувся 24-ий Національний книжковий ярмарок, 12-ий Міжнародний літературний фестиваль, 23-ій Конкурс і церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму», 8-ий Всеукраїнський бібліотечний форум та 6-а Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання». Усього у програмі форму було понад 1000 культурних та освітніх заходів.
На Львівському Форумі видавництва із всієї України презентують нові книги, вперше у перекладі виходить поезія та проза закордонних авторів. Карпушина М. Г. і Чистякова О. С., Шумовецька С. П. ознайомилися з кількома найочікуванішими новинками Форуму, зокрема романами українських письменників Сергія Жадана «Інтернат», Любка Дереша «Спустошення», Василя Шкляра «Троща», Юрія Винничука «Лютеція», Володимира Лиса «Місяць, облитий дощем», Владислава Івченка «Два пасинки Митрополита». Серед іноземних авторів найбільше враження справили твори А. С. А. Гаррісон «Мовчазна дружина», Д. ван Коверларта «Жуль», Е.-Е. Шмітта «Концерт пам’яті янгола», Г. Марша «Не зашкодь. Історії про життя, смерть і хірургію».
Окрім того, щоб першим прочитати книжкові новинки осені, знайти унікальні професійні видання, Форум дав рідкісну нагоду провести час у колі однодумців, послухати відомих українських та світових письменників, взяти у них автограф. Зустрічі на Форумі – це можливість дізнатися про нові художні та наукові видання, підвищити свою кваліфікацію, взяти участь у тематичних дискусіях, зав’язати нові професійні контакти.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України