25 вересня 2017 року на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького стартував заключний V потік менеджерського курсу з офіцерами, які пройшли відбір у рамках реалізації проекту «Нове обличчя кордону».
Основна мета навчального курсу – це побудова компетентного потенціалу керівного складу Держприкордонслужби України згідно із цілями проекту «Нове обличчя кордону» для ефективного управління у підпорядкованому колективі.
Відкрив захід заступник ректора Національної академії з навчальної роботи полковник Псьол С.В., який привітав учасників курсу та науково-педагогічний склад академії з цією визначною подією та побажав їм плідної праці та успіхів у досягненні результатів.
У своєму виступі полковник Псьол С.В. зупинився на основних віхах впровадження даного проекту. Він акцентував увагу на тому, що поточний етап орієнтований на формування кадрового потенціалу для впс «Краківець» Мостиського прикз та впс «Бориспіль» ОКПП «Київ».
Підвищити свою професійну компетентність прибули двадцять три офіцери із ОКПП «Київ», Мостиського, Чопського, Луцького, Чернігівського, Ізмаїльського, Подільського, Білгород-Дністровського, Херсонського прикордонних загонів та Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби України.
Курс розрахований на 10 навчальних днів та триватиме до 5 жовтня 2017 року. По успішному закінченню менеджерського курсу його учасники  отримають свідоцтва державного зразку. Хай щастить!

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України