28-29 вересня за сприяння Організації з безпеки та співробітництва в Європі Національною академією прокуратури України спільно з Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України, Національним інститутом стратегічних досліджень, Науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, Одеським державним університетом внутрішніх справ на базі клінічного санаторію «Аркадія» Державної прикордонної служби України проведено ІІ Регіональний круглий стіл «ТРАНСКОРДОННА СПІВПРАЦЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ».

Відкрив форум заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Від Державної прикордонної служби України у заході прийняли участь: заступник ректора з наукової роботи Національної академії доктор військових наук, професор полковник Володимир КИРИЛЕНКО, начальник Південного регіонального управління кандидат військових наук генерал-лейтенант Сергій КОСІК, начальник Азово-Чономорського регіонального управління полковник Андрій ІГНАТЬЄВ.
Метою заходу було об’єднання зусиль практичних працівників правоохоронних органів України і суміжних держав, експертів України та Європи, інших заінтересованих осіб для вирішення проблем транскордонної взаємодії. Розглядались питання щодо безпеки в Причорноморському регіоні, боротьби з тероризмом, запобігання і протидії протиправній діяльності тощо.

За матеріалами ІІ Регіонального круглого столу видано збірку тез.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України