30 вересня 2017 року на базі Хмельницького національного Університету курсанти та студенти факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін НАДПСУ брали участь у єдиному в Україні літературно-перекладацькому фестивалі «Translatorium». Вони мали нагоду прослухати лекцію-семінар від Катерини Поправки «Як припинити боятися та полюбити усний  переклад», та проявити активність у майстер-класі від перекладацької групи VERBація. Учасники продемонстрували свої навички у різних видах перекладу з німецької та англійської мов та дізнались цікаві факти про особливості перекладу. Курсанти та студенти НАДПСУ  відчули на практиці важливість перекладацької діяльності та ролі перекладача у ній. Вони зазначили, що подібні заходи сприяють ефективному формуванню професійної іншомовної компетенції у рамках євроінтеграції.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України