Півтора року тому строковики прийшли молодими юнаками, не знаючи, що таке ранкові підйоми, служба в нарядах, підняття по тривозі.
За період строкової служби військовослужбовці-строковики набули теоретичних знань та вмілих практичних навичок для несення військової служби.
За час служби в Національній академії усі строковики  неодноразово заохочувались керівництвом академії, підрозділу, чотирьом військовослужбовцям  присвоєно  військове звання «старший солдат».
Частина солдат строкової служби підписали контракт з Державною прикордонною службою України та гідно виконують свої службові обов’язки в органах охорони державного кордону.
На завершення урочистої події заступник ректора Національної академії з персоналу полковник Волобуєва Олена Федорівна  потиснула руку кожному прикордоннику-строковику та побажала миру, міцного здоров’я,  витримки та незламної сили духу, перемог, нових звершень у цивільному житті на благо рідної Батьківщини. Під оплески особового складу академії військовослужбовці урочистим маршем вибули для проведення розрахунку та подальшого вибуття до своїх домівок. Строкова служба в Національній академії Державної прикордонної служби України назавжди залишиться в серцях кожного строковика.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України