11 жовтня 2017 року Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького гостинно відчинила двері для випускників загально середніх шкіл Хмельниччини, які виявили бажання ознайомитися із специфікою навчання у прикордонному відомстві.
На зустріч з потенційними абітурієнтами прийшли ректор навчального закладу генерал-майор Олег Шинкарук, начальники факультетів та кафедр, науково-педагогічний склад а також запрошені гості.
Презентацію для майбутніх абітурієнтів, які прибули із загально середніх шкіл Хмельниччини, розпочав керівник єдиного в Україні вищого навчального закладу Держприкордонслужби генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович. Він розповів про Національну академію, її діяльність, про нові освітні спеціальності, професійні програми, умови навчання та багато іншого. Він наголосив, що якісну військову освіту за європейськими стандартами можна отримати саме в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Ректор академії зосередив увагу на перевагах освітньої діяльності академії, розкрив особливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками нашого закладу, адже багаторічний досвід засвідчує, що випускники Національної академії завжди мають гідне працевлаштування і відповідну оплату праці.
Гості академії мали змогу ознайомитися із сучасною матеріально-технічною базую нашого закладу, його науково-педагогічний потенціалом та перевагами життя, навчаючись у Національній академії. Зокрема, учні випускних класів мали змогу оглянути територією навчального закладу Держприкордонслужби, на стройовому плацу академії – оглянули виставку автомобільної та спеціальної техніки, приладів та озброєння кафедр. Незабутнє враження на хлопців та дівчат склали показові виступи курсантів щодо елементів затримання порушника державного кордону та участь у спортивних змаганнях із курсантами першого курсу академії.
Залишаючи стіни прикордонного відомства, юнаки та дівчата не приховували свого задоволення від заходу, а також бажання у недалекому майбутньому вступити до лав Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України