DSCN9546-copy

19 жовтня 2017 року, з метою проведення семінару у рамках Ініціативи НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в оборонних та безпекових інституціях (Ініціатива ВІ), до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибула іноземна делегація на чолі з менеджером Програми НАТО з будування доброчесності офісу зв’язку НАТО в Україні Крістофером Штаутом.
У роботі семінару брав участь науково-педагогічний склад всіх п’яти факультетів та відділів академії в кількості 100 чоловік.
Цим заходом, підготовленим за ініціативи офісу зв’язку НАТО в Україні у тісній співпраці з Адміністрацією Держприкордонслужби, командуванням академії, було продовжено низку семінарів, які присвячені проблемам запобігання корупції та розвитку доброчесності у прикордонній сфері.
З персоналом академії було проведено низку лекцій з питань: важливості особистої доброчесності, честі та кодексу поведінки; антикорупційного законодавства; стосовно цілісності, прозорості в управлінні персоналом; щодо цілісності та виховання доброчесності у операціях з підтримання миру.
По завершенню семінару було підведено підсумки роботи, вручено сертифікати та прийнято відповідні резолюції.
Проведений семінар дозволив:
знайти нові підходи до вирішення означених проблем; зрозуміти шляхи запобігання виникненню причин корупції у прикордонній сфері; окреслити шляхи успішного розвитку доброчесності на виконавчому рівні та в індивідуальній поведінці.
За результатами проведення міжнародного заходу, в рамках співпраці з делегацією Альянсу НАТО, учасниками даного заходу було відмічено продовження роботи щодо подальшої співпраці в рамках розглянутих актуальних питань протидії корупції.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України