У період з 17 по 20 жовтня 2017 року, на виконання першого етапу реалізації Концепції удосконалення в Державній прикордонній службі України системи виявлення викрадених транспортних засобів, в Національній академії у рамках реалізації компонента С2 «Семінар з передового досвіду виявлення викрадених автомобілів та європейської бази даних ідентифікації транспортних засобів» проекту (Twinning) було проведено навчальний тренінг з виявлення викрадених транспортних засобів.
Загалом 16 офіцерів прикордонного відомства успішно пройшли сьогодні навчання.
Всіх учасників тренінгу з цією визначною подією привітав заступник ректора Національної академії з навчальної роботи полковник Сергій Псьол. Він подякував в першу чергу експертам Прикордонної варти Республіки Польща за наданий досвід персоналу, що навчався, порядку перевірки транспортних засобів, які слідують через державний кордон, з метою виявлення викраденого.
Отримані знання у ході проведення тренінгу, наголосив Сергій Псьол, нададуть можливість офіцерам Держприкордонслужби України забезпечити ефективну протидію незаконному переміщенню через державний кордон викрадених транспортних засобів.
Слухачі отримали сьогодні експертну допомогу у вигляді конкретних покрокових пропозицій з порядку дій щодо протидії даній злочинній діяльності на державному кордоні; побачили прогалини у нашій роботі.
Наостанок він побажав іноземним партнерам та персоналу, який долучався до проведення даного тренінгу успіхів у подальшій роботі.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України