DSC 3362

У рамках спільного проекту «Зміцнення потенціалу керівних кадрів Державної прикордонної служби України в сфері створення інституту керівника, а також розпізнання і протидії явищам корупції», що реалізовується Прикордонною вартою Республіки Польща спільно з Державною прикордонною службою України 6 листопада 2017 року на базі Національної академії Державної прикордонної служби України було розпочато п’ятий навчальний курс «Створення проактивних процедур діяльності щодо усунення корупції в прикордонній службі» для особового складу підрозділів забезпечення внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства.
У період вересня, жовтня 2017 року було проведено 4 навчальні курси, загалом успішно пройшли навчання 57 офіцерів прикордонного відомства.
Навчальний курс проводять викладачі Центру підготовки Прикордонної варти Республіки Польща Анджей Бєрнацкі та Норберт Гжміль.
Зміст навчального курсу зосереджений на підвищення практичних знань і вмінь у персоналу підрозділів забезпечення внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України у сфері попередження та боротьби з корупцією у прикордонній службі.

DSC 3378DSC 3377

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України