8 листопада 2017 року до Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького відбувся візит Аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковника Жан-Люка Ломона та асистента-перекладача Марини Катренюк.
Метою проведення міжнародного заходу була зустріч з керівництвом, науково-педагогічним складом кафедри німецької та другої іноземної мови факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін, курсантами і студентами академії, які вивчають французьку мову.
Іноземні гості передали інтерактивне обладнання та навчальну літературу для покращення освітньої діяльності в спеціалізований навчальний клас з вивчення французької мови кафедри німецької та другої іноземної мови.
Також відбулось вручення сертифікатів студентам та курсантам, що вивчають французьку мову та успішно здали екзамени весною 2017 року.
За результатами візиту було досягнуто попередньої домовленості щодо повторного візиту Аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні до академії в квітні 2018 року та участі його у проведенні «Дня французької культури в Україні».

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України