9 листопаду 2017 року у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшло зібрання відокремленого підрозділу
«Хмельницька організація ветеранів – прикордонників» Громадського Об’єднання «Всеукраїнської організації ветеранів – прикордонників».
 В роботі зібрання взяли участь ректор академії генерал - майор Шинкарук Олег Миколайович, його заступник з персоналу полковник Волобуєва Олена Федорівна, заступник начальника відділу охорони здоров’я полковник Оліфірук Олександр Володимирович, майор Мінченко Володимир Володимирович заступник головного бухгалтер, представники Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області Ковальчук Юлія Вікторівна, Лозан Оксана Володимирівна.
Метою зібрання було обговорити стан та перспективи діяльності організації ветеранів-прикордонників виходячи з нової редакції Статуту Організації.
Відкрив збір ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук, який привітав ветеранів та наголосив на необхідності підтримання ветеранського руху в цілому і окремих ветеранів зокрема. Завершуючи свій виступ Він привітав присутніх з 25 річницею утворення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького і запросив їх на її святкування, які пройдуть з 12 по14 грудня 2017 року.  Також Олег Миколайович вручив заохочення ветеранам.                      
У ході роботи зборів ветерани обговорили нагальні проблеми діяльності організації, було внесено низку пропозицій по організаційній роботі. А саме, питанням патріотичного виховання молоді та заходам соціального захисту ветеранів.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України