11 листопада 2017 року Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького гостинно відчинила двері для всіх бажаючих ознайомитися із специфікою навчання у прикордонному відомстві, особисто розпитати про всі аспекти, умови та вимоги до навчання.
На зустріч з потенційними абітурієнтами прийшли ректор навчального закладу генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович, начальники факультетів та кафедр, а також склад приймальної комісії.
Презентацію для майбутніх абітурієнтів, які прибули з різних куточків України, розпочав керівник єдиного в Україні вищого навчального закладу Держприкордонслужби доктор технічних наук, професор генерал-майор Олег Шинкарук. Олег Миколайович розповів про історію становлення та розвитку Національної академії, її діяльність, про нові освітні спеціальності закладу, професійні програми, умови навчання та стажування на кордоні, про участь працівників Академії у міжнародних науково-практичних конференціях та багато іншого. Він наголосив, що якісну військову освіту за європейськими стандартами можна отримати саме в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Ректор академії зосередив увагу на перевагах освітньої діяльності академії, розкрив особливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками нашого закладу, адже багаторічний досвід засвідчує, що випускники академії завжди мають гідне працевлаштування і відповідну оплату праці.
Далі перед всіма присутніми виступив відповідальний секретар приймальної комісії навчального закладу полковник Анатолій Мірошніченко. Він розповів юнакам та дівчатам про умови вступу до Національної академії у 2018 році та відповів на запитання присутніх. Щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року виступила запрошений гість – методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.
Відвідувачам закладу було продемонстровано ряд навчальних фільмів про Національну академію, а також слайд-презентацію, що розкривала основні напрями діяльності академії.
Весь захід безперебійно транслювався online на офіційному сайті НАДПСУ.
Гості академії дізналися про сучасну матеріально-технічну базу та соціально-побутову інфраструктуру нашого закладу, його науково-педагогічний потенціал та переваги курсантського життя. Зокрема, гості закладу ознайомилися із місцями проживання та побутом наших курсантів, на стройовому плацу академії – оглянули виставку автомобільної та спеціальної техніки, приладів та озброєння кафедр. Незабутнє враження на хлопців та дівчат склали показові виступи курсантів щодо елементів затримання порушника державного кордону та виступ театралізованого плац-параду.
Залишаючи стіни прикордонного відомства, юнаки та дівчата не приховували свого задоволення від заходу, а також бажання у недалекому майбутньому вступити до лав Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України