DSC 6020

27 листопада 2017 року на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для офіцерів інформаційно-аналітичних, оперативно-розшукових підрозділів регіональних управлінь, органів охорони державного кордону Держприкордонслужби України та співробітників Державної фіскальної служби України, у рамках реалізації спільного з Координатором проектів ОБСЄ проекту міжнародної технічної допомоги «Допомога Державній прикордонній службі України у боротьбі з терористичними загрозами» розпочато міжвідомчий тренінг на тему «Виявлення терористичних загроз».
Стратегічною метою проекту є впровадження досвіду кращих міжнародних практик та підвищення ефективності протидії терористичним загрозам на державному кордоні.
Стрімкі зміни в сфері безпеки держаного кордону, міграційна криза в державах ЄС та зростаюча загроза тероризму вимагають нових продуктивних підходів до вжиття превентивних заходів з протидії терористичним проявам та виявлення при спробі переміщення через державні кордони екстремістсько налаштованих осіб та засобів терору.
Наразі створена така ситуація, коли Державна прикордонна служба України відчуває гостру потребу в удосконаленні механізмів обробки аналітичної інформації, з метою ефективного та цілеспрямованого виявлення на державному кордоні терористів, засобів терору і диверсій.
Підвищення ефективності роботи персоналу, який безпосередньо виконує завдання на державному кордоні слід забезпечувати шляхом його навчання, а також цільового його направлення на пошук та виявлення відповідних загроз.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України