Сьогодні, 30 листопада 2017 року, в академії, під головуванням ректора доктора технічних наук, професора генерал-майора Шинкарука О. М. відбулось засідання вченої ради.
На початку засідання генерал-майор Олег Шинкарук привітав підполковника Володимира Лемешка та майора Андрія Башинського з успішним захистом кандидатських дисертацій в галузі військових та технічних наук.
Перше питання порядку денного було розпочато з доповіді заступника ректора (проректора) академії з навчальної роботи кандидата технічних наук, доцента полковника Псьола Сергія Васильовича, який охарактеризував основні підходи до формування структури і змісту навчального процесу з підготовки здобувачів вищої освіти за ліцензованими спеціальностями у 2018-2019 навчальному році. Результатом розгляду питання стало визначення вченою радою завдань начальникам структурних підрозділів щодо вдосконалення освітнього процесу вишу. Також на засіданні було ухвалено проект рішення на організацію освітнього процесу академії у 2018-2019 навчальному році.
На засіданні вченої ради також було розглянуто питання щодо правил прийому до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького на 2018 рік та затверджено пропозиції вступної кампанії 2018 року.
Далі доповідав головний бухгалтер — начальник фінансово-економічного відділу підполковник Ірина Бортнік. Після її виступу вчена рада затвердила кошторис видатків на виконання завдань та здійснення повноважень органами студентського самоврядування академії на 2017-2018 навчальний рік.
Крім цього, на засіданні вченої ради позитивно вирішено питання щодо присвоєння вченого звання професор полковнику Блощинському Ігорю Григоровичу.
На завершення засідання членами вченої були обговорені поточні справи та затверджені матеріали наукового відділу й видання навчально-методичної і наукової літератури.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України