1 грудня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області було проведено турнір серед студентів-правників вищих навчальних закладів області. За перемогу змагалися команди студентів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, Хмельницького університету управління та права, Хмельницького інституту МАУП та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». Перед учасниками було поставлено ряд завдань різного рівня складності: представлення, розминка, фотоконкурс, «чорний ящик», «Ерудит», «Я – високопосадовець» тощо. Під час їх виконання юні правники проявили високий рівень знань з різних галузей права.
Національну академію Держприкордонслужби на конкурсі представляли студенти 4 курсу факультету правоохоронної діяльності: Марія Лободзец (капітан команди), Марина Марчук, Богдана Михайленко, Тетяна Павлова та Вікторія Бурякова.
За результатами проведення турніру команда Національної академії посіла почесне друге місце з мінімальним відривом від переможця - Хмельницького університету управління та права. Відповідно третє та четверте місця розподілилися між студентами Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» та Хмельницького інституту МАУП.
На завершення інтелектуального турніру начальник управління юстиції Віктор Худняк зазначив: «Я радий, що сьогодні тут зібралися ті, кого об’єднують спільні цінності, любов до своєї держави, а також професіоналізм та висока ерудиція. Я дякую усім за вашу активність та цілеспрямованість – чудово, що ми маємо покоління, яке дає великі надії!».
Вітаємо переможців турніру!

2017  Національна академія Державної прикордонної служби України