4 грудня ректор вищого навчального закладу Державної прикордонної служби України генерал-майор Олег Шинкарук зустрівся з членами курсантських рад 2-5 факультетів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Основною темою заходу було обговорення соціально-побутових умов курсантів, якомога ширше вивчення їх запитів та побажань.
Вечори запитань і відповідей — одна з ефективних форм організації виховання курсантів навчального закладу.
Такого роду заходи допомагають більш поглиблено вивчити морально-психологічний стан особового складу, стан військової дисципліни, більш ефективно моніторити внутрішньо-колективні процеси, а також сприяють формуванню більш стійких довірливих взаємовідносин між військовослужбовцями та керівництвом вишу, оскільки вони проходять в обстановці довіри, доброзичливості, зацікавленості учасників у повному виясненні питань і проблем.
Даний захід проведено на високому рівні, свідченням цього була велика кількість запитань на які керівник закладу давав професійно-обгрунтовану відповідь та ставив завдання своїм заступникам на вирішення хвилюючих проблем.
Ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук твердо переконаний, що саме такого роду заходи, робота яких організована на принципах доступності, відкритості та прозорості, є передумовою формування у прикордонників переконливого бажання досягти успіхів у своїй професійній діяльності, допитливості та прагнення до самовдосконалення.
Підбиваючи підсумки зустрічі Олег Миколайович провів опитування присутніх, в процесі якого було з’ясовано, що учасникам зібрання сподобалось,  наскільки їх задовольнили відповіді і якій темі вони пропонують присвятити наступний вечір і, що необхідно врахувати під час підготовки до нього.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України