Сьогодні, 5 грудня 2017 року у Хмельницькій обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди вшанування Дня Збройних Сил України.
Ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович взяв участь в урочистих заходах та привітав військовослужбовців Збройних Сил України з професійним святом.
«Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України. Сьогодні коли на сході України триває боротьба за Незалежність і цілісність держави, наші воїни справжньою відвагою і героїзмом доводять, що є гідними спадкоємцями та продовжувачами багатьох традицій і славних подвигів наших предків. Ми схиляємо голови перед героями, які не вагаючись, віддали життя за честь, волю, кращу долю України.  Зичу Вам миру, нових досягнень і звершень на благо нашої рідної Батьківщини» – сказав, звертаючись до військовослужбовців, ректор генерал-майор Олег Шинкарук.
Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято – День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України