З 4 по 10 грудня 2017 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проводиться «Всеукраїнський тиждень права» (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 року № 579 – р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році «Всеукраїнського тижня права»»). Зазначимо, що відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Серед заходів, що проводяться під час «Всеукраїнського тижня права», в рамках взаємодії з управлінням Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, 4 грудня 2017 року було організовано круглий стіл на тему «Взаємодія органів Державної прикордонної служби України з підрозділами Державної міграційної служби України в сфері дотримання шукачів притулку» в якому взяла участь завідуюча сектору з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Возовик Валентина Іванівна.
В ході обговорення з викладачами правових кафедр Національної академії та слухачами факультету керівних кадрів були обговорені актуальні питання дотримання прав шукачів притулку в Україні, процедурні аспекти взаємодії із зазначених питань Державної прикордонної служби України та Державної міграційної служби України.
У межах «Всеукраїнського тижня права» в Національній академії також планується провести виставку видань та літератури про права людини, зустрічі з представниками державних органів та громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері захисту прав людини, дискусійні платформи та інші інформаційні заходи із зазначеної тематики.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України