DSC 6742

У рамках співробітництва між Державною прикордонною службою України та Європейською агенцією із прикордонної та берегової охорони Фронтекс 7 грудня 2017 року у Національній академії відбувся черговий етап впровадження в освітній процес Уніфікованої програми підготовки прикордонників (CCC) – Програми оцінки сумісності, під час якої було проведено он-лайн тестування групи курсантів академії за визначеною програмою. Тестування відбулося за участю трьох експертів агенції Фронтекс. До участі в тестуванні залучався персонал факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін (441 нг) у складі 15 курсантів. Навчаємі успішно склали тестування і отримали передовий досвід від міжнародних експертів.
По завершенню тестування заступник ректора Національної академії з навчальної роботи полковник Сергій Псьол презентував іноземним гостям академію. Проінформував їх про дворівневу систему підготовки курсантів і слухачів академії, порядок підготовки інших категорій персоналу, ознайомив із стандартами вищої освіти.
Також у ході проведення міжнародного заходу розглядалися питання ефективності функціонування створеної моделі підготовки персоналу служби, наявності та повноти використання навчально-матеріальної бази вищого навчального закладу.
Гості залишилися задоволеними від перебування в академії та висловили подяку керівництву вищого навчального закладу за теплий прийом.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України